Інфрачервона плівка

  Відображаються усі з 14 результатів

  Яку інфрачервону плівку радять купувати експерти?

  Крім наявності кількох видів нагрівальної плівки за типом, існує також розподіл інфрачервоної плівки за потужністю. Це може бути 60, 120, 150, 220, 400 Вт/м2. Фахівці з електроопалення рекомендую купувати нагрівальну плівку потужністю 220 Вт/м2 – це стандартний номінал якого буде достатньо для гарного прогріву здебільшого.
  Нагрівальні плівки потужністю понад 220 Вт/м2 для теплої підлоги не використовуються. Такі вироби можуть використовуватись для будови нагрівальних приладів, сушильних камер тощо.
  Плівка потужністю нижче 220 Вт/м2 може використовуватися для обігріву підлоги з метою комфортного підігріву або додаткового опалення.

  Яка реальна вартість інфрачервоної теплої підлоги?

  Інфрачервона тепла підлога і інфрачервона нагрівальна плівка - Це не одне і те ж. Якщо йдеться про інфрачервоне тепле поле – то це цілий набір спеціальних комплектуючих. У базову комплектацію плівкової підлоги входить:

  • нагрівальна плівка;
  • терморегулятор;
  • набори для підключення ік-плівки (кліпси, бутіл, ізолента);
  • спеціальна теплоізолююча підкладка завтовшки 4 – 5 мм;
  • електричний дріт;
  • термостійкий монтажний скотч;
  • резервний датчик температури;

  На нашому сайті ви можете купити інфрачервону плівку на відріз від рулону або придбати повний комплект інфрачервоної теплої підлоги, зі знижкою до 10%.

  Які є види інфрачервоної нагрівальної плівки?
  Існує три моделі нагрівальної плівки: стандартна (смугастого типу), преміум (суцільного типу) та саморегулююча (може бути як стандартного так і преміум типу)
  Під яке покриття підлоги допускається установка інфрачервоної теплої підлоги?
  Базовим покриттям для інфрачервоної плівки є ламінат. Однак її можна встановлювати під паркетну дошку, SPC-ламінат, лінолеум, ковролін, а іноді навіть під плитку.
  Яку з нагрівальних плівок краще купувати
  Лідером за якістю є суцільні нагрівальні плівки (premium), проте ціна цих виробів вища більше ніж у 2 рази. Тому в ціновому сегменті "ціна-якість" рекомендуємо купувати стандартну смугасту інфрачервону плівку.
  Як можна сказати інфрачервону плівку в Україні?
  Оформити замовлення з доставкою по Україні можна онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі контакти.
  Русский