Нагрівальний кабель Fenix

  Показано 1–24 із 42

  Що потрібно знати, щоб купити кабель для теплої підлоги?

  Процес покупки гріючого кабелю для теплої підлоги дещо складніший, ніж нагрівальних матів. Якщо кабельні мати продаються на готову площу укладання, то у разі нагрівальних кабелів перед покупкою доведеться здійснити розрахунок.
  Використовуючи тонкий нагрівальний кабель, зручно обігрівати приміщення зі складними геометричними формами.
  Тонкі кабелі Фенікс можуть встановлюватись безпосередньо під плитку (у плитковий клей) або заливатися шаром розчину заввишки до 10 мм.

  Яку модель нагрівального кабелю краще придбати?

  Для установки під плитку фахівці радять купувати нагрівальний кабель потужністю 18 Вт. Укладаючи його з кроком 10 см на вихід ви отримаєте потужність 180 Вт/м2 чого буде достатньо для прогріву навіть погано утеплених підлог. Більш детальну інформацію щодо вибору нагрівальних кабелів шукайте в блозі або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

  Які види нагрівальних кабелів доступні для покупки?
  В асортименті торгової марки Фенікс є широкий ряд тонких нагрівальних кабелів питомою потужністю: 10, 12, 18 Вт/м. Під плитку оптимальним варіантом є використання кабелю 18 Ватт/м.
  Як правильно вибрати довжину нагрівального кабелю для теплої підлоги?
  Процес вибору довжини нагрівального кабелю під потрібну площу на перший погляд може здатися досить складним. При зміні кроку укладання кабелю, що гріє, на виході ви отримаєте різну площу і потужність теплої підлоги. Під плитку рекомендуємо вибирати крок укладання 10 см і кабель потужністю 18 Вт. За таких умов ви отримаєте теплу підлогу потужністю 180 Вт/м2. Витрата кабелю складе 10 м.п./1 м2 теплої підлоги.
  Який нагрівальний кабель під плитку найдешевший?
  Вартість нагрівального кабелю залежить від його довжини - чим довше гріючий дріт, тим дорожчий виріб. Однак є нюанс, зверніть увагу, що чим вища довжина кабелю, тим вища площа теплої підлоги і тим нижча його вартість за квадратний метр.
  Як замовити кабель у вашому магазині?
  Щоб купити нагрівальний кабель в нашій компанії, оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте вказаним на сайті. Отримати замовлення можна у нас в офісі (м. Київ) або у відділенні Нової Пошти.
  Русский