Нагрівальні мати Fenix

  Показано 1–24 із 57

  Особливості вибору та купівлі нагрівальних матів

  Нагрівальний мат - це виріб, який встановлюється прямо в плитковий клей під плитку і не сприяє підняттю рівня висоти підлоги.
  Важлива перевага матів, що гріють, через яку їх купують більшість клієнтів – це простота установки. Просто розмотайте і розкладіть мат із рулону на підлогу. У процесі монтажу необхідно лише розрізати капронову сітку в деяких місцях.
  схема укладання нагрівального мату

  Яку модель нагрівального мату краще придбати?

  У лінійці нагрівальних матів торгової марки Fenix є кілька моделей:

  • LDTS та LDTS-M – нагрівальний мат стандартної товщини, модифікація LDTS-М – це метрична лінійка типорозміру (площа кратна 0.5 м2)
  • CM ULTRA – ультратонкий нагрівальний мат завтовшки від 2.7 мм

  Для стандартних умов рекомендуємо купити нагрівальний мат Fenix моделі LDTS чи LDTS-M. Якщо у вас сильно обмежений підйом висоти підлоги, вибирайте модель CM ULTRA але пам'ятайте, що такий мат коштуватиме дорожче

  Яка товщина нагрівальних матів?
  Нагрівальні мати Fenix мають товщину 3 - 3.5 мм. У лінійці продукції Фенікс є моделі матів товщиною від 2.7 мм - модель ULTRA
  Як встановлюються кабельні мати?
  Нагрівальні мати призначені для укладання безпосередньо під плитку в плитковий клей. Підйом висоти рівня підлоги при цьому – мінімальний. Додаткове стягування заливати не потрібно.
  Скільки коштує нагрівальний мат Fenix?
  Мати, що гріють, - це готова секція теплої підлоги в заводському виконанні. Вартість матів встановлюється за штуку та починається з позначки 1620 грн. Чим вище площа мату, тим дешевше вартість квадратного метра теплої підлоги.
  Як замовити нагрівальний мат в Україні?
  Купити нагрівальний мат під плитку можна шляхом оформлення онлайн замовлення у нас на сайті. Здійснюємо доставку Новою Поштою та кур'єром по Києву. Доступний самовивіз із точки видачі м. Київ.

  Русский