Тепла підлога під ламінат

  Показано 1–24 із 41

  З чого розпочати процес покупки теплої підлоги під ламінат?

  Перед тим як купити теплу підлогу під ламінат необхідно правильно визначити модель необхідного обладнання.

  Існує кілька видів систем опалення для ламінату. Насамперед потрібно визначити з якою метою ви встановлюєте обігрів. У разі використання теплої підлоги як джерела основного та єдиного опалення слід вибирати інфрачервону нагрівальну плівку стандартної потужності 220 Вт/м2. Якщо тепла підлога під ламінат купується як додаткове джерело комфортного обігріву – можна вибрати алюмінієві мати або ІЧ-плівку зниженої потужності.

  Що краще купити під ламінат ІЧ-плівку чи алюмінієві мати?

  Варто також враховувати обмеження, пов'язані з електричною безпекою. Нагрівальна плівка не має заземлення, тому у приміщеннях з наявністю мокрих точок (наприклад, кухня) та в дитячих кімнатах рекомендують вибирати саме алюмінієві матитому що вони повністю заземлені.

  Якщо у будинку, квартирі заземлення відсутнє, тоді купуйте інфрачервону плівку – це дешевше та ефективніше.

  Перед тим, як зробити замовлення теплої підлоги під ламінат, у нас на сайті радимо проконсультуватися з нашим спеціалістом. Ми маємо 10-річний досвід продажу теплої підлоги під ламінат і зможемо порекомендувати найкращий варіант для конкретного завдання.

  Яку теплу підлогу під ламінат рекомендують експерти?
  Під ламінат експерти рекомендують купувати теплу підлогу, виходячи з призначення приміщення. У спальню, коридор, на балкон або у вітальню купуйте інфрачервона тепла підлога. У дитячу або в приміщення з підвищеною вологістю краще обрати алюмінієвий мат.
  Яка тепла підлога для ламінату найдешевша?
  У сегменті інфрачервоних плівок оптимальним рішенням є ІЧ-плівка виробника Enerpia та Hot-Film. З алюмінієвих матів, найдешевшим є бренд IN-THERM.
  Як різати інфрачервону плівку під ламінат?
  Плівкова підлога (інфрачервоні плівки) можна відрізати від рулону через кожні 20-25 см. Лінія відрізу намальована ножицями на самій плівці.
  Чи можна розрізати алюмінієвий мат під ламінат?
  Алюмінивий мат під ламінат поставляється в рулоні шириною виключно 50 см. На відміну від ІЧ-плівки, ал. мат можна розрізати будь-де. Головна умова – не розрізати тонкий нагрівальний кабель.
  Де можна отримати замовлення
  Отримати товар ви можете в офісі (див. контакти) або на відділенні нової пошти у всіх містах України.

  Русский