Тепла підлога під плитку

  Показано 1–24 із 99

  Як правильно вибрати та замовити теплу підлогу під плитку?

  Щоб зробити правильний вибір при покупці теплої підлоги під плитку, перш за все необхідно скласти план розташування нагрівальних елементів. Як гріючий елемент під плиткою використовують кабель або кабельний мат.
  Експерти не рекомендують укладати теплу підлогу під великогабаритні стаціонарні меблі тому щоб правильно розрахувати площу теплої підлоги необхідність скласти карту її укладання.
  Необхідна площа теплої підлоги під плитку розраховується за такою формулою:
  (Sобщ - Sмеб) * 0.9 = Sтп,
  де Sобщ - загальна площа кімнати, Sмеб - площа займана меблями, Sтп - площа теплої підлоги, 0.9 - коеф. запасу для відступу від стін та меблів.
  Після визначення значення площі обігріву округліть отримане значення меншу сторону.

  Скільки коштує якісна тепла підлога під плитку?

  У нашому інтернет-магазині ви можете придбати теплу підлогу від європейського виробника ТМ Fenix. Товари даного заводу відносяться до сегменту "ціна-якість" та порівняно з іншими виробниками мають відносно демократичну ціну. До того ж у нашому інтернет-магазині на регулярній основі відбуваються акції та розпродажі. Щоб дізнатися подробиці, зателефонуйте вказаним на сайті.

  Що краще купити під плитку кабель чи мат?
  Нагрівальний кабель рекомендується купувати для обігріву приміщень із складною геометрією. При установці кабелів бажано мати деякі навички монтажу. Нагрівальні мати прості в установці та зручні для обігріву нескладних форм прямокутного характеру.
  Яка тепла підлога під плитку найдешевша?
  До дешевих варіантів обігріву плитки відносять тонкі нагрівальні кабелі. На ту саму площу вартість кабелю буде на 20-25% дешевше ніж мата.
  Які переваги у підлоги під плитку Fenix?
  Кабельна нагрівальна продукція Fenix характеризується високими показниками якості внутрішньої ізоляції. У Чехії цей товар має довічну гарантію, в Україні гарантія становить – 20 років.
  Де можна придбати теплу підлогу під плитку Fenix?
  Замовити теплу підлогу під плитку ТМ Фенікс можна у нас на сайті. Доступні самовивіз з точки видачі в м. Київ (див. контакти), доставка по Києву та відправка на будь-яке відділення Нової Пошти.

  Русский