Терморегулятори для теплої підлоги

  Показано 1–24 із 40

  Основні види терморегуляторів для теплої підлоги
  У теплих електричних підлогах застосовуються три види терморегуляторів: прості механічні, програмовані та Wi-Fi регулятори. Програмовані регулятори також поділяються на сенсорні та кнопкові.
  Які терморегулятори найдорожчі?
  Бюджетними моделями прийнято вважати механічні регулятори температури. Однак ціна на регулятор теплої підлоги залежить від виробника. Наприклад, механічний термостат Китайського виробництва має вартість від 400 грн., тоді як повністю аналогічний регулятор Німецького виробництва обійдеться від 1200 грн.
  Чи можна підключити теплу підлогу без терморегулятора?
  Підключити теплу підлогу без терморегулятора можна лише для перевірки його працездатності під час монтажу. Для роботи теплої підлоги в нормальному режимі необхідно обов'язково встановлювати регулятор температури, щоб не пошкодити покриття для підлоги. Детальніше про роботу теплої підлоги без терморегулятора читайте в цій статті.
  Чи можна купити датчик на дроті окремо від регулятора?
  Так. У нашому інтернет-магазині ви можете купити температурні датчики окремо від регулятора. За замовчуванням, всі термостати для теплої підлоги комплектуються температурними датчиками. Проте врахуйте, що у різні виробники використовують різні номінали датчиків температури. Найпоширенішим є датчик номіналом 10 кОм за 25 градусів Цельсія.
  Як замовити регулятор для теплої підлоги в Україні?
  Щоб купити регулятор температури теплої підлоги, оформіть замовлення на нашому сайті. У штаті нашої команди є фахівці, які допоможуть підібрати регулятор під необхідні параметри. Здійснюємо відправку Новою Поштою до всіх міст України, а також виконуємо доставку по Києву. Крім того, ви можете придбати регулятори температури підлоги у нашому офісі (див. контакти)
  Русский