Про нас

Компанія “Fenix Trading s.r.o (Чехія, fenixgroup.cz)” реалізує свою продукцію в понад 70 країнах світу. В Україні продаж здійснюється через сертифікованих дилерів. На виробництві Фенікс виробляється нагрівально-кабельна продукція ТМ Fenix і IN-THERM. Усі сертифіковані дилери мають гарантійні листи зі спеціальною захисною голограммою, яка свідчить, що компанія реалізує оригінальний якісний товар і володіє повною інформацією про продукт.


Інтернет-магазин “Тепла підлога Fenix UA” реалізує оригінальну продукцію ТМ Фенікс через мережу інтернет по всій Україні. Купуючи у нас Ви можете бути на 100% впевнені в оригінальності придбаної продукції, так як зараз в Інтернеті багато випадків відправок підробок замість оригінального товару Fenix.

Несертифіковані торгові точки часто пропонують продукцію Fenix дешевше, ніж в офіційних дилерів. Не варто попадатись на уловку таких продавців, так як Ви або отримаєте підробку або оригінал – але без гарантії. Підтвердженням цього є офіційні листи від заводу Fenix ознайомитись з якими ви можете на цій сторінці.

голограма офіційного дилера

Чому варто оформити замовлення на сайті Fenix?

  • 100% оригінальна продукція із заводу Fenix із гарантійним сертифікатом з голограмою;
  • Завжди актуальні (з непросрчоеним терміном діїї) сертифікати відповідності на продукцію Fenix;
  • Актуальні ціни та наявність;
  • Достовірна технічна інформація щодо всієї продукції Fenix;
  • До- та після продажні технічні консультації, сервіс та обслуговування теплої підлоги Fenix;
  • Висококваліфікований монтаж з гарантією теплої підлоги Fenix у м. Київ та області;
  • Безкоштовна доставка по всій Україні, відправка в день оформлення замовлення службою Нова Пошта, у Києві доступна доставка “день на день”.

Продукція Fenix завоювала довіру в усьому світі, оскільки виробляється з 1990 року і перевірена часом. Технологічні процеси настільки відточені, що компанія Фенікс надає довічну гарантію на свої продукти в Чехії. Законодавством України не передбачено довічну гарантію, тому в гарантійному талоні позначено максимально-допустимий гарантійний термін для нашої країни – 20 років, проте купуючи теплу підлогу Fenix у нашому магазині Ви можете отримати гарантійний талон від заводу, після реєстрації вашого товару на сайті виробника.


Розширюємо дилерську мережу по Україні

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці будівельні та торгові організації, приватних підприємців, будівельників, дизайнерів та всіх хто зацікавлений у реалізації високоякісно європейського продукту.

Постійним клієнтам ми пропонуємо:

  • вигідні дилерські ціни (знижки від роздрібної ціни до 30%);
  • Широкий асортимент високоякісного товару під будь-які потреби внутрішнього та зовнішнього обігріву;
  • Оперативну відправку по Україні та доставку по Києву.
diller fenix 1 Про нас
Майбутнє за електрикою
Русский