Алюмінієвий мат

  Показано 1–24 із 27

  Особлива конструкція алюмінієвих матів для теплої підлоги

  В основі конструкції алюмінієвих матів є ультратонкий нагрівальний кабель високоякісної тефлонової ізоляції. Як і нагрівальних матах під плитку, в алюмінієвому маті кабель вже закріплений на фользі з певним кроком. Фольгу мату, що гріє, можна розрізати в будь-якому місці. Кабель алюмінієвого мату забороняється розрізати.

  У яких випадках краще купити алюмінієвий нагрівальний мат?

  Перевага алюмінієвих матів у тому, що вони повністю заземлені. Це підвищує електричну та пожежну безпеку в цілому. Тому, якщо у вашому будинку передбачено заземлення, завжди рекомендується встановлювати алюмінієві мати. Обмежуючим чинником є потужність алюм. матів яка становить у середньому 140-150 Вт/м2. Якщо ви плануєте використовувати теплу підлогу як джерело основного опалення, це може бути недостатньо. У таких випадках рекомендується встановлювати інфрачервону нагрівальну плівку потужністю 220 Вт/м2.

  У чому головна перевага алюмінієвих матів?
  Головною перевагою нагрівальних матів перед інфрачервоною плівкою є їх більш висока електрична та пожежна безпека. Алюмінієві мати повністю заземлені, а алюмінієва фольга не підтримує тління та горіння.
  Яка товщина алюмінієвих матів для теплої підлоги?
  Товщина фольги становить менше мм, проте нагрівальний кабель має товщину до 2 мм. Тому при укладанні алюмінієвого мату під ламінат рекомендується використовувати підкладку на спіненій основі, щоб кабель у неї вдавився. Використання жорстких підкладок також допускається виробником алюм. матів, проте це скорочує термін "життя" виробу.
  Як встановлюється алюмінієвий мат під ламінат?
  Алюмінієві мати монтуються методом "сухого монтажу" та укладаються безпосередньо під ламінат на етапі чистових робіт.
  Яка реальна вартість алюмінієвих матів?
  Вартість алюмінієвих матів трохи вища ніж у інфрачервоних плівок. Однак для облаштування теплої підлоги тут не потрібно багато комплектуючих. Потрібно: алюм. мат та терморегулятор. Алюмінієві мати ТМ Інтерм є бюджетнішими, їх ціна починається від 989 грн. Більш якісні маті Фенікс коштують дорожче, їх вартість починається від 1820 грн.
  Русский