Антизледеніння та сніготанення

    Показано 1–24 із 49

    Системи антизледеніння – це нагрівальні кабелі підвищеної потужності, які використовуються для обігріву на вулиці. На відміну від теплої підлоги, основним завданням є не нагріти землю, а розтопити лід і сніг, а також не дати йому утворитися в майбутньому.

    Наші обігрівальні системи для дахів та жолобів мають передові технології, що дозволяють запобігати утворенню снігових завалів та намерзанню льоду. Завдяки високій енергоефективності та інтелектуальному управлінню вони забезпечують надійний захист від перешкод зимового періоду.

    часті питання

    У чому різниця між кабелями 10, 12, 16, 20, 24, 30 Вт/м.
    Конструктивно кабелі різної питомої потужності виконані однаково. Однак питома мошність кабелю визначає сферу його застосування.10 – 16 Вт/м.п. - використовуються для обігріву водопровідних поліпропіленових труб;20 – 24 Вт/м.п. - використовуються для обігріву жолобів та водостоків діаметром до 100 мм, за умови прокладання мінімум у 2 лінії;30 – 40 Вт/м.п. - обігрів металевих труб, жолобів та водостоків, відкритих вуличних майданчиків, вуличних сходів та пандусів.
    У чому різниця між антизледенінням і сніготаненням?
    Антизледеніння - це системи вуличного обігріву відкритих елементів та конструкцій, наприклад даху будівель, водостічні труби та жолоби, водопровідні труби тощо.Сніготанення - це закриті системи вуличного обігріву, наприклад, вуличні сходи, тротуари, пандуси, заїзди в гараж, на парковку і т.д.
    Яка різниця між кабелем теплої підлоги та кабелем антизледеніння?
    Кабелі для сніготанення (обігрів тротуарів та сходів) мають підвищену потужність 27 - 30 Вт/м.пог, тоді як кабель для теплої підлоги має потужність 10 - 20 Вт/м.пог. Кабелі для антизледеніння (обігрів жолобів, дахів і водостоків) мають потужність від 20 до 40 Вт/м.пог, тобто. теоретично кабель для теплої підлоги можна використовувати для антизледеніння, але тільки за умови, що він має стійку до ультрафіолетового випромінювання (УФ) зовнішню оболонку.
    Чи потрібний терморегулятор для системи сніготанення?
    Так як системи сніготанення та антизледеніння використовуються на вулиці, то фактично застосовую таку систему ми обігріваємо довкілля. Такі системи можуть працювати у ручному режимі без терморегулятора. Можуть працювати з терморегулятором, відштовхуючись від температури повітря. Але оптимальним варіантом буде використовувати метеостанції, які контролюють як температуру на вулиці, так і наявність снігу або льоду. Використання метеостанції заощаджує до 70% електроенергії.
    Яку потужність на м2 вибрати для системи сніготанення?
    На відміну від теплої підлоги, де оптимальною є потужність 160 - 180 Вт/м2, для систем сніготанення крок укладання та потужність кабелю повинні вибиратися такими, щоб потужність на м2 становила 300 - 450 Вт/м2.
    Русский