Нагрівальний кабель для сніготанення Fenix APDSV-30, 7 м, 195 Вт

2000 грн. / шт.

Fenix APDSV-30 – посилений нагрівальний кабель (клас міцності М2) із стійкою до ультрафіолету зовнішньою оболонкою.

Артикул: FNF5885 Категорія:
Доставка і оплата
Способи доставки та оплати
Нова Пошта, Кур'єром, Самовивіз (Київ)
Готівкою, Online на сайті, Mono, Приват24, б/г

Опис

Fenix APDSV-30 – двожильний нагрівальний кабель підвищеної потужності (30 Вт/м). Використовується в системах сніготанення та антизледеніння.

Основною відмінністю даного кабелю від кабелів для теплої підлоги є:

1. Стійка до УФ зовнішня ізоляція – завдяки цьому кабель використовують для обігріву жолобів та водостоків у системах антизледеніння дахів.
2. Високий клас механічної міцності М2 дозволяє використовувати кабель у системах сніготанення для вуличних відкритих майданчиків (тротуари, сходи, пандуси, альтанки тощо)

нагрівальний

Рекомендації щодо застосування

– При використанні кабелю для обігріву дахів розрахунковий крок укладання має становити не більше 10 см.
Для обігріву жолобів та трубопроводів кабель укладається в один виток при діаметрі жолоба до 100 мм і два витки для жолобів і труб більшого діаметру.
Для обігріву вуличних майданчиків крок укладання складає 7.5 – 10 см з еквівалентною тепловою потужністю не менше ніж 300 Вт/м2.

Докладніше про нагрівальний кабель Fenix APDSV-30 дивіться у вкладі: «Характеристики»

У чому різниця між кабелями 10, 12, 16, 20, 24, 30 Вт/м.
Конструктивно кабелі різної питомої потужності виконані однаково. Однак питома мошність кабелю визначає сферу його застосування.10 – 16 Вт/м.п. - використовуються для обігріву водопровідних поліпропіленових труб;20 – 24 Вт/м.п. - використовуються для обігріву жолобів та водостоків діаметром до 100 мм, за умови прокладання мінімум у 2 лінії;30 – 40 Вт/м.п. - обігрів металевих труб, жолобів та водостоків, відкритих вуличних майданчиків, вуличних сходів та пандусів.
У чому різниця між антизледенінням і сніготаненням?
Антизледеніння - це системи вуличного обігріву відкритих елементів та конструкцій, наприклад даху будівель, водостічні труби та жолоби, водопровідні труби тощо.Сніготанення - це закриті системи вуличного обігріву, наприклад, вуличні сходи, тротуари, пандуси, заїзди в гараж, на парковку і т.д.
Яка різниця між кабелем теплої підлоги та кабелем антизледеніння?
Кабелі для сніготанення (обігрів тротуарів та сходів) мають підвищену потужність 27 - 30 Вт/м.пог, тоді як кабель для теплої підлоги має потужність 10 - 20 Вт/м.пог. Кабелі для антизледеніння (обігрів жолобів, дахів і водостоків) мають потужність від 20 до 40 Вт/м.пог, тобто. теоретично кабель для теплої підлоги можна використовувати для антизледеніння, але тільки за умови, що він має стійку до ультрафіолетового випромінювання (УФ) зовнішню оболонку.
Чи потрібний терморегулятор для системи сніготанення?
Так як системи сніготанення та антизледеніння використовуються на вулиці, то фактично застосовую таку систему ми обігріваємо довкілля. Такі системи можуть працювати у ручному режимі без терморегулятора. Можуть працювати з терморегулятором, відштовхуючись від температури повітря. Але оптимальним варіантом буде використовувати метеостанції, які контролюють як температуру на вулиці, так і наявність снігу або льоду. Використання метеостанції заощаджує до 70% електроенергії.
Яку потужність на м2 вибрати для системи сніготанення?
На відміну від теплої підлоги, де оптимальною є потужність 160 - 180 Вт/м2, для систем сніготанення крок укладання та потужність кабелю повинні вибиратися такими, щоб потужність на м2 становила 300 - 450 Вт/м2.

Додаткова інформація

Виробник

Fenix

Країна виробник

Чехія

Довжина, м

7

Потужність, Вт

195

Максимальна температура нагрівання, °С

65

Питома потужність Вт/м.

30

Толіщна, мм

5.6

Клас хутра. міцності

М2

робоча напруга

220В ±10

Призначення

Сніготанення

Зовнішня ізоляція

полівінілхлорид (105 ° C)

Внутрішня ізоляція

тефлон (200 ° С)

Тип підключення живильного дроту

Муфта

Довжина живильного дроту, м

5

Комплектація

нагрівальна секція / гарантійний талон

Крок укладання, см

7.5 – 10

Вид

Двожильний кабель

Тип

Електричний

Гарантія

10 років

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Нагревательный кабель для снеготаяния Fenix APDSV-30, 7 м, 195 Вт”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Русский